Dienstregeling trein Valleilijn, zondag

Van Amersfoort naar Ede-Wageningen (zon- en feestedagen)

Amersfoort V 7.09 7.39 8.09 8.39 9.09 9.39 10.09 10.39 11.09 V Amersfoort
Hoevelaken A 7.15 7.45 8.15 8.45 9.15 9.45 10.15 10.45 11.15 A Hoevelaken
Hoevelaken V 7.15 7.45 8.15 8.45 9.15 9.45 10.15 10.45 11.15 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 7.22 7.52 8.22 8.52 9.22 9.52 10.22 10.52 11.22 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 7.22 7.52 8.22 8.52 9.22 9.52 10.22 10.52 11.22 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 7.25 7.55 8.25 8.55 9.25 9.55 10.25 10.55 11.25 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 7.26 7.56 8.26 8.56 9.26 9.56 10.26 10.56 11.26 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 7.28 7.58 8.28 8.58 9.28 9.58 10.28 10.58 11.28 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 7.28 7.58 8.28 8.58 9.28 9.58 10.28 10.58 11.28 V Barneveld Zuid
Lunteren A 7.34 8.04 8.34 9.04 9.34 10.04 10.34 11.04 11.34 A Lunteren
Lunteren V 7.35 8.05 8.35 9.05 9.35 10.05 10.35 11.05 11.35 V Lunteren
Ede Centrum A 7.42 8.12 8.42 9.12 9.42 10.12 10.42 11.12 11.42 A Ede Centrum
Ede Centrum V 7.42 8.12 8.42 9.12 9.42 10.12 10.42 11.12 11.42 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 7.46 8.16 8.46 9.16 9.46 10.16 10.46 11.16 11.46 A Ede-Wageningen
Amersfoort V 11.39 12.09 12.39 13.09 13.39 14.09 14.09 14.39 15.09 V Amersfoort
Hoevelaken A 11.45 12.15 12.45 13.15 13.45 14.15 14.15 14.45 15.15 A Hoevelaken
Hoevelaken V 11.45 12.15 12.45 13.15 13.45 14.15 14.15 14.45 15.15 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 11.52 12.22 12.52 13.22 13.52 14.22 14.22 14.52 15.22 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 11.52 12.22 12.52 13.22 13.52 14.22 14.22 14.52 15.22 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 11.55 12.25 12.55 13.25 13.55 14.25 14.25 14.55 15.25 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 11.56 12.26 12.56 13.26 13.56 14.26 14.26 14.56 15.26 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 11.58 12.28 12.58 13.28 13.58 14.28 14.28 14.58 15.28 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 11.58 12.28 12.58 13.28 13.58 14.28 14.28 14.58 15.28 V Barneveld Zuid
Lunteren A 12.04 12.34 13.04 13.34 14.04 14.34 14.34 15.04 15.34 A Lunteren
Lunteren V 12.05 12.35 13.05 13.35 14.05 14.35 14.35 15.05 15.35 V Lunteren
Ede Centrum A 12.12 12.42 13.12 13.42 14.12 14.42 14.42 15.12 15.42 A Ede Centrum
Ede Centrum V 12.12 12.42 13.12 13.42 14.12 14.42 14.42 15.12 15.42 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 12.16 12.46 13.16 13.46 14.16 14.46 14.46 15.16 15.46 A Ede-Wageningen
Amersfoort V 15.39 15.39 16.09 16.39 17.09 17.39 18.09 18.39 19.09 V Amersfoort
Hoevelaken A 15.45 15.45 16.15 16.45 17.15 17.45 18.15 18.45 19.15 A Hoevelaken
Hoevelaken V 15.45 15.45 16.15 16.45 17.15 17.45 18.15 18.45 19.15 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 15.52 15.52 16.22 16.52 17.22 17.52 18.22 18.52 19.22 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 15.52 15.52 16.22 16.52 17.22 17.52 18.22 18.52 19.22 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 15.55 15.55 16.25 16.55 17.25 17.55 18.25 18.55 19.25 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 15.56 15.56 16.26 16.56 17.26 17.56 18.26 18.56 19.26 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 15.58 15.58 16.28 16.58 17.28 17.58 18.28 18.58 19.28 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 15.58 15.58 16.28 16.58 17.28 17.58 18.28 18.58 19.28 V Barneveld Zuid
Lunteren A 16.04 16.04 16.34 17.04 17.34 18.04 18.34 19.04 19.34 A Lunteren
Lunteren V 16.05 16.05 16.35 17.05 17.35 18.05 18.35 19.05 19.35 V Lunteren
Ede Centrum A 16.12 16.12 16.42 17.12 17.42 18.12 18.42 19.12 19.42 A Ede Centrum
Ede Centrum V 16.12 16.12 16.42 17.12 17.42 18.12 18.42 19.12 19.42 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 16.16 16.16 16.46 17.16 17.46 18.16 18.46 19.16 19.46 A Ede-Wageningen
Amersfoort V 19.39 20.09 20.39 21.09 21.39 22.09 22.39 23.09 23.39 V Amersfoort
Hoevelaken A 19.45 20.15 20.45 21.15 21.45 22.15 22.45 23.15 23.45 A Hoevelaken
Hoevelaken V 19.45 20.15 20.45 21.15 21.45 22.15 22.45 23.15 23.45 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 19.52 20.22 20.52 21.22 21.52 22.22 22.52 23.22 23.52 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 19.52 20.22 20.52 21.22 21.52 22.22 22.52 23.22 23.52 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 19.55 20.25 20.55 21.25 21.55 22.25 22.55 23.25 23.55 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 19.56 20.26 20.56 21.26 21.56 22.26 22.56 23.26 23.56 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 19.58 20.28 20.58 21.28 21.58 22.28 22.58 23.28 23.58 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 19.58 20.28 20.58 21.28 21.58 22.28 22.58 23.28 23.58 V Barneveld Zuid
Lunteren A 20.04 20.34 21.04 21.34 22.04 22.34 23.04 23.34 0.04 A Lunteren
Lunteren V 20.05 20.35 21.05 21.35 22.05 22.35 23.05 23.35 0.05 V Lunteren
Ede Centrum A 20.12 20.42 21.12 21.42 22.12 22.42 23.12 23.42 0.12 A Ede Centrum
Ede Centrum V 20.12 20.42 21.12 21.42 22.12 22.42 23.12 23.42 0.12 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 20.16 20.46 21.16 21.46 22.16 22.46 23.16 23.46 0.16 A Ede-Wageningen

Van Ede-Wageningen naar Amersfoort (zon- en feestdagen)

Ede-Wageningen V 7.53 8.23 8.53 9.23 9.53 10.23 10.53 11.23 11.53 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 7.57 8.27 8.57 9.27 9.57 10.27 10.57 11.27 11.57 A Ede Centrum
Ede Centrum V 7.57 8.27 8.57 9.27 9.57 10.27 10.57 11.27 11.57 V Ede Centrum
Lunteren A 8.03 8.33 9.03 9.33 10.03 10.33 11.03 11.33 12.03 A Lunteren
Lunteren V 8.04 8.34 9.04 9.34 10.04 10.34 11.04 11.34 12.04 V Lunteren
Barneveld Zuid A 8.09 8.39 9.09 9.39 10.09 10.39 11.09 11.39 12.09 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 8.09 8.39 9.09 9.39 10.09 10.39 11.09 11.39 12.09 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 8.12 8.42 9.12 9.42 10.12 10.42 11.12 11.42 12.12 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 8.13 8.43 9.13 9.43 10.13 10.43 11.13 11.43 12.13 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 8.16 8.46 9.16 9.46 10.16 10.46 11.16 11.46 12.16 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 8.17 8.47 9.17 9.47 10.17 10.47 11.17 11.47 12.17 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 8.25 8.55 9.25 9.55 10.25 10.55 11.25 11.55 12.25 A Hoevelaken
Hoevelaken V 8.25 8.55 9.25 9.55 10.25 10.55 11.25 11.55 12.25 V Hoevelaken
Amersfoort A 8.31 9.01 9.31 10.01 10.31 11.01 11.31 12.01 12.31 A Amersfoort
Ede-Wageningen V 12.23 12.53 13.23 13.53 14.23 14.53 14.53 15.23 15.53 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 12.27 12.57 13.27 13.57 14.27 14.57 14.57 15.27 15.57 A Ede Centrum
Ede Centrum V 12.27 12.57 13.27 13.57 14.27 14.57 14.57 15.27 15.57 V Ede Centrum
Lunteren A 12.33 13.03 13.33 14.03 14.33 15.03 15.03 15.33 16.03 A Lunteren
Lunteren V 12.34 13.04 13.34 14.04 14.34 15.04 15.04 15.34 16.04 V Lunteren
Barneveld Zuid A 12.39 13.09 13.39 14.09 14.39 15.09 15.09 15.39 16.09 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 12.39 13.09 13.39 14.09 14.39 15.09 15.09 15.39 16.09 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 12.42 13.12 13.42 14.12 14.42 15.12 15.12 15.42 16.12 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 12.43 13.13 13.43 14.13 14.43 15.13 15.13 15.43 16.13 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 12.46 13.16 13.46 14.16 14.46 15.16 15.16 15.46 16.16 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 12.47 13.17 13.47 14.17 14.47 15.17 15.17 15.47 16.17 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 12.55 13.25 13.55 14.25 14.55 15.25 15.25 15.55 16.25 A Hoevelaken
Hoevelaken V 12.55 13.25 13.55 14.25 14.55 15.25 15.25 15.55 16.25 V Hoevelaken
Amersfoort A 13.01 13.31 14.01 14.31 15.01 15.31 15.31 16.01 16.31 A Amersfoort
Ede-Wageningen V 16.23 16.23 16.53 17.23 17.53 18.23 18.53 19.23 19.53 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 16.27 16.27 16.57 17.27 17.57 18.27 18.57 19.27 19.57 A Ede Centrum
Ede Centrum V 16.27 16.27 16.57 17.27 17.57 18.27 18.57 19.27 19.57 V Ede Centrum
Lunteren A 16.33 16.33 17.03 17.33 18.03 18.33 19.03 19.33 20.03 A Lunteren
Lunteren V 16.34 16.34 17.04 17.34 18.04 18.34 19.04 19.34 20.04 V Lunteren
Barneveld Zuid A 16.39 16.39 17.09 17.39 18.09 18.39 19.09 19.39 20.09 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 16.39 16.39 17.09 17.39 18.09 18.39 19.09 19.39 20.09 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 16.42 16.42 17.12 17.42 18.12 18.42 19.12 19.42 20.12 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 16.43 16.43 17.13 17.43 18.13 18.43 19.13 19.43 20.13 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 16.46 16.46 17.16 17.46 18.16 18.46 19.16 19.46 20.16 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 16.47 16.47 17.17 17.47 18.17 18.47 19.17 19.47 20.17 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 16.55 16.55 17.25 17.55 18.25 18.55 19.25 19.55 20.25 A Hoevelaken
Hoevelaken V 16.55 16.55 17.25 17.55 18.25 18.55 19.25 19.55 20.25 V Hoevelaken
Amersfoort A 17.01 17.01 17.31 18.01 18.31 19.01 19.31 20.01 20.31 A Amersfoort
Ede-Wageningen V 20.23 20.53 21.23 21.53 22.23 22.53 23.23 23.53 0.23 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 20.27 20.57 21.27 21.57 22.27 22.57 23.27 23.57 0.27 A Ede Centrum
Ede Centrum V 20.27 20.57 21.27 21.57 22.27 22.57 23.27 23.57 0.27 V Ede Centrum
Lunteren A 20.33 21.03 21.33 22.03 22.33 23.03 23.33 0.03 0.33 A Lunteren
Lunteren V 20.34 21.04 21.34 22.04 22.34 23.04 23.34 0.04 0.34 V Lunteren
Barneveld Zuid A 20.39 21.09 21.39 22.09 22.39 23.09 23.39 0.09 0.39 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 20.39 21.09 21.39 22.09 22.39 23.09 23.39 0.09 0.39 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 20.42 21.12 21.42 22.12 22.42 23.12 23.42 0.12 0.42 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 20.43 21.13 21.43 22.13 22.43 23.13 23.43 0.13 0.43 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 20.46 21.16 21.46 22.16 22.46 23.16 23.46 0.16 0.46 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 20.47 21.17 21.47 22.17 22.47 23.17 23.47 0.17 0.47 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 20.55 21.25 21.55 22.25 22.55 23.25 23.55 0.25 0.55 A Hoevelaken
Hoevelaken V 20.55 21.25 21.55 22.25 22.55 23.25 23.55 0.25 0.55 V Hoevelaken
Amersfoort A 21.01 21.31 22.01 22.31 23.01 23.31 0.01 0.31 1.01 A Amersfoort