Dienstregeling trein Valleilijn, zaterdag

Van Amersfoort naar Ede-Wageningen (zaterdag)

1 1
Amersfoort V 5.39 6.09 6.39 7.09 7.39 8.09 8.26 8.39 8.56 V Amersfoort
Hoevelaken A 5.45 6.15 6.45 7.15 7.45 8.15 8.32 8.45 9.02 A Hoevelaken
Hoevelaken V 5.45 6.15 6.45 7.15 7.45 8.15 8.32 8.45 9.02 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 5.52 6.22 6.52 7.22 7.52 8.22 8.39 8.52 9.09 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 5.52 6.22 6.52 7.22 7.52 8.22 8.39 8.52 9.09 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 5.55 6.25 6.55 7.25 7.55 8.25 8.42 8.55 9.12 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 5.56 6.26 6.56 7.26 7.56 8.26 8.43 8.56 9.13 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 5.58 6.28 6.58 7.28 7.58 8.28 8.45 8.58 9.15 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 5.58 6.28 6.58 7.28 7.58 8.28 8.58 V Barneveld Zuid
Lunteren A 6.04 6.34 7.04 7.34 8.04 8.34 9.04 A Lunteren
Lunteren V 6.05 6.35 7.05 7.35 8.05 8.35 9.05 V Lunteren
Ede Centrum A 6.12 6.42 7.12 7.42 8.12 8.42 9.12 A Ede Centrum
Ede Centrum V 6.12 6.42 7.12 7.42 8.12 8.42 9.12 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 6.16 6.46 7.16 7.46 8.16 8.46 9.16 A Ede-Wageningen
1 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 9 juli t/m zaterdag 20 augustus 2017
1 1 1 1
Amersfoort V 9.09 9.26 9.39 9.56 10.09 10.26 10.39 10.56 11.09 V Amersfoort
Hoevelaken A 9.15 9.32 9.45 10.02 10.15 10.32 10.45 11.02 11.15 A Hoevelaken
Hoevelaken V 9.15 9.32 9.45 10.02 10.15 10.32 10.45 11.02 11.15 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 9.22 9.39 9.52 10.09 10.22 10.39 10.52 11.09 11.22 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 9.22 9.39 9.52 10.09 10.22 10.39 10.52 11.09 11.22 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 9.25 9.42 9.55 10.12 10.25 10.42 10.55 11.12 11.25 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 9.26 9.43 9.56 10.13 10.26 10.43 10.56 11.13 11.26 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 9.28 9.45 9.58 10.15 10.28 10.45 10.58 11.15 11.28 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 9.28 9.58 10.28 10.58 11.28 V Barneveld Zuid
Lunteren A 9.34 10.04 10.34 11.04 11.34 A Lunteren
Lunteren V 9.35 10.05 10.35 11.05 11.35 V Lunteren
Ede Centrum A 9.42 10.12 10.42 11.12 11.42 A Ede Centrum
Ede Centrum V 9.42 10.12 10.42 11.12 11.42 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 9.46 10.16 10.46 11.16 11.46 A Ede-Wageningen
1 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 9 juli t/m zaterdag 20 augustus 2017
1 1 1 1 1
Amersfoort V 11.26 11.39 11.56 12.09 12.26 12.39 12.56 13.09 13.26 V Amersfoort
Hoevelaken A 11.32 11.45 12.02 12.15 12.32 12.45 13.02 13.15 13.32 A Hoevelaken
Hoevelaken V 11.32 11.45 12.02 12.15 12.32 12.45 13.02 13.15 13.32 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 11.39 11.52 12.09 12.22 12.39 12.52 13.09 13.22 13.39 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 11.39 11.52 12.09 12.22 12.39 12.52 13.09 13.22 13.39 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 11.42 11.55 12.12 12.25 12.42 12.55 13.12 13.25 13.42 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 11.43 11.56 12.13 12.26 12.43 12.56 13.13 13.26 13.43 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 11.45 11.58 12.15 12.28 12.45 12.58 13.15 13.28 13.45 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 11.58 12.28 12.58 13.28 V Barneveld Zuid
Lunteren A 12.04 12.34 13.04 13.34 A Lunteren
Lunteren V 12.05 12.35 13.05 13.35 V Lunteren
Ede Centrum A 12.12 12.42 13.12 13.42 A Ede Centrum
Ede Centrum V 12.12 12.42 13.12 13.42 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 12.16 12.46 13.16 13.46 A Ede-Wageningen
1 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 9 juli t/m zaterdag 20 augustus 2017
1 1 1 1
Amersfoort V 13.39 13.56 14.09 14.26 14.39 14.56 15.09 15.26 15.39 V Amersfoort
Hoevelaken A 13.45 14.02 14.15 14.32 14.45 15.02 15.15 15.32 15.45 A Hoevelaken
Hoevelaken V 13.45 14.02 14.15 14.32 14.45 15.02 15.15 15.32 15.45 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 13.52 14.09 14.22 14.39 14.52 15.09 15.22 15.39 15.52 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 13.52 14.09 14.22 14.39 14.52 15.09 15.22 15.39 15.52 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 13.55 14.12 14.25 14.42 14.55 15.12 15.25 15.42 15.55 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 13.56 14.13 14.26 14.43 14.56 15.13 15.26 15.43 15.56 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 13.58 14.15 14.28 14.45 14.58 15.15 15.28 15.45 15.58 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 13.58 14.28 14.58 15.28 15.58 V Barneveld Zuid
Lunteren A 14.04 14.34 15.04 15.34 16.04 A Lunteren
Lunteren V 14.05 14.35 15.05 15.35 16.05 V Lunteren
Ede Centrum A 14.12 14.42 15.12 15.42 16.12 A Ede Centrum
Ede Centrum V 14.12 14.42 15.12 15.42 16.12 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 14.16 14.46 15.16 15.46 16.16 A Ede-Wageningen
1 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 9 juli t/m zaterdag 20 augustus 2017
1 1 1
Amersfoort V 15.56 16.09 16.26 16.39 16.56 17.09 17.39 18.09 18.39 V Amersfoort
Hoevelaken A 16.02 16.15 16.32 16.45 17.02 17.15 17.45 18.15 18.45 A Hoevelaken
Hoevelaken V 16.02 16.15 16.32 16.45 17.02 17.15 17.45 18.15 18.45 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 16.09 16.22 16.39 16.52 17.09 17.22 17.52 18.22 18.52 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 16.09 16.22 16.39 16.52 17.09 17.22 17.52 18.22 18.52 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 16.12 16.25 16.42 16.55 17.12 17.25 17.55 18.25 18.55 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 16.13 16.26 16.43 16.56 17.13 17.26 17.56 18.26 18.56 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 16.15 16.28 16.45 16.58 17.15 17.28 17.58 18.28 18.58 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 16.28 16.58 17.28 17.58 18.28 18.58 V Barneveld Zuid
Lunteren A 16.34 17.04 17.34 18.04 18.34 19.04 A Lunteren
Lunteren V 16.35 17.05 17.35 18.05 18.35 19.05 V Lunteren
Ede Centrum A 16.42 17.12 17.42 18.12 18.42 19.12 A Ede Centrum
Ede Centrum V 16.42 17.12 17.42 18.12 18.42 19.12 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 16.46 17.16 17.46 18.16 18.46 19.16 A Ede-Wageningen
1 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 9 juli t/m zaterdag 20 augustus 2017
Amersfoort V 19.09 19.39 20.09 20.39 21.09 21.39 22.09 22.39 23.09 V Amersfoort
Hoevelaken A 19.15 19.45 20.15 20.45 21.15 21.45 22.15 22.45 23.15 A Hoevelaken
Hoevelaken V 19.15 19.45 20.15 20.45 21.15 21.45 22.15 22.45 23.15 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 19.22 19.52 20.22 20.52 21.22 21.52 22.22 22.52 23.22 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 19.22 19.52 20.22 20.52 21.22 21.52 22.22 22.52 23.22 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 19.25 19.55 20.25 20.55 21.25 21.55 22.25 22.55 23.25 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 19.26 19.56 20.26 20.56 21.26 21.56 22.26 22.56 23.26 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 19.28 19.58 20.28 20.58 21.28 21.58 22.28 22.58 23.28 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 19.28 19.58 20.28 20.58 21.28 21.58 22.28 22.58 23.28 V Barneveld Zuid
Lunteren A 19.34 20.04 20.34 21.04 21.34 22.04 22.34 23.04 23.34 A Lunteren
Lunteren V 19.35 20.05 20.35 21.05 21.35 22.05 22.35 23.05 23.35 V Lunteren
Ede Centrum A 19.42 20.12 20.42 21.12 21.42 22.12 22.42 23.12 23.42 A Ede Centrum
Ede Centrum V 19.42 20.12 20.42 21.12 21.42 22.12 22.42 23.12 23.42 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 19.46 20.16 20.46 21.16 21.46 22.16 22.46 23.16 23.46 A Ede-Wageningen
Amersfoort V 23.39 0.09 0.39 1.09 V Amersfoort
Hoevelaken A 23.45 0.15 0.45 1.15 A Hoevelaken
Hoevelaken V 23.45 0.15 0.45 1.15 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 23.52 0.22 0.52 1.22 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 23.52 0.22 0.52 1.22 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 23.55 0.25 0.55 1.25 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 23.56 0.26 0.56 1.26 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 23.58 0.28 0.58 1.28 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 23.58 0.28 0.58 1.28 V Barneveld Zuid
Lunteren A 0.04 0.34 1.04 1.34 A Lunteren
Lunteren V 0.05 0.35 1.05 1.35 V Lunteren
Ede Centrum A 0.12 0.42 1.12 1.42 A Ede Centrum
Ede Centrum V 0.12 0.42 1.12 1.42 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 0.16 0.46 1.16 1.46 A Ede-Wageningen

Van Ede-Wageningen naar Amersfoort (zaterdag)

2 2
Ede-Wageningen V 6.23 6.53 7.23 7.53 8.23 8.53 9.23 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 6.27 6.57 7.27 7.57 8.27 8.57 9.27 A Ede Centrum
Ede Centrum V 6.27 6.57 7.27 7.57 8.27 8.57 9.27 V Ede Centrum
Lunteren A 6.33 7.03 7.33 8.03 8.33 9.03 9.33 A Lunteren
Lunteren V 6.34 7.04 7.34 8.04 8.34 9.04 9.34 V Lunteren
Barneveld Zuid A 6.39 7.09 7.39 8.09 8.39 9.09 9.39 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 6.39 7.09 7.39 8.09 8.39 8.52 9.09 9.22 9.39 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 6.42 7.12 7.42 8.12 8.42 8.55 9.12 9.25 9.42 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 6.43 7.13 7.43 8.13 8.43 8.58 9.13 9.28 9.43 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 6.46 7.16 7.46 8.16 8.46 9.01 9.16 9.31 9.46 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 6.47 7.17 7.47 8.17 8.47 9.03 9.17 9.33 9.47 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 6.55 7.25 7.55 8.25 8.55 9.11 9.25 9.41 9.55 A Hoevelaken
Hoevelaken V 6.55 7.25 7.55 8.25 8.55 9.11 9.25 9.41 9.55 V Hoevelaken
Amersfoort A 7.01 7.31 8.01 8.31 9.01 9.17 9.31 9.47 10.01 A Amersfoort
2 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 9 juli t/m zaterdag 20 augustus 2017
2 2 2 2 2
Ede-Wageningen V 9.53 10.23 10.53 11.23 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 9.57 10.27 10.57 11.27 A Ede Centrum
Ede Centrum V 9.57 10.27 10.57 11.27 V Ede Centrum
Lunteren A 10.03 10.33 11.03 11.33 A Lunteren
Lunteren V 10.04 10.34 11.04 11.34 V Lunteren
Barneveld Zuid A 10.09 10.39 11.09 11.39 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 9.52 10.09 10.22 10.39 10.52 11.09 11.22 11.39 11.52 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 9.55 10.12 10.25 10.42 10.55 11.12 11.25 11.42 11.55 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 9.58 10.13 10.28 10.43 10.58 11.13 11.28 11.43 11.58 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 10.01 10.16 10.31 10.46 11.01 11.16 11.31 11.46 12.01 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 10.03 10.17 10.33 10.47 11.03 11.17 11.33 11.47 12.03 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 10.11 10.25 10.41 10.55 11.11 11.25 11.41 11.55 12.11 A Hoevelaken
Hoevelaken V 10.11 10.25 10.41 10.55 11.11 11.25 11.41 11.55 12.11 V Hoevelaken
Amersfoort A 10.17 10.31 10.47 11.01 11.17 11.31 11.47 12.01 12.17 A Amersfoort
2 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 9 juli t/m zaterdag 20 augustus 2017
2 2 2 2
Ede-Wageningen V 11.53 12.23 12.53 13.23 13.53 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 11.57 12.27 12.57 13.27 13.57 A Ede Centrum
Ede Centrum V 11.57 12.27 12.57 13.27 13.57 V Ede Centrum
Lunteren A 12.03 12.33 13.03 13.33 14.03 A Lunteren
Lunteren V 12.04 12.34 13.04 13.34 14.04 V Lunteren
Barneveld Zuid A 12.09 12.39 13.09 13.39 14.09 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 12.09 12.22 12.39 12.52 13.09 13.22 13.39 13.52 14.09 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 12.12 12.25 12.42 12.55 13.12 13.25 13.42 13.55 14.12 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 12.13 12.28 12.43 12.58 13.13 13.28 13.43 13.58 14.13 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 12.16 12.31 12.46 13.01 13.16 13.31 13.46 14.01 14.16 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 12.17 12.33 12.47 13.03 13.17 13.33 13.47 14.03 14.17 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 12.25 12.41 12.55 13.11 13.25 13.41 13.55 14.11 14.25 A Hoevelaken
Hoevelaken V 12.25 12.41 12.55 13.11 13.25 13.41 13.55 14.11 14.25 V Hoevelaken
Amersfoort A 12.31 12.47 13.01 13.17 13.31 13.47 14.01 14.17 14.31 A Amersfoort
2 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 9 juli t/m zaterdag 20 augustus 2017
2 2 2 2 2
Ede-Wageningen V 14.23 14.53 15.23 15.53 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 14.27 14.57 15.27 15.57 A Ede Centrum
Ede Centrum V 14.27 14.57 15.27 15.57 V Ede Centrum
Lunteren A 14.33 15.03 15.33 16.03 A Lunteren
Lunteren V 14.34 15.04 15.34 16.04 V Lunteren
Barneveld Zuid A 14.39 15.09 15.39 16.09 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 14.22 14.39 14.52 15.09 15.22 15.39 15.52 16.09 16.22 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 14.25 14.42 14.55 15.12 15.25 15.42 15.55 16.12 16.25 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 14.28 14.43 14.58 15.13 15.28 15.43 15.58 16.13 16.28 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 14.31 14.46 15.01 15.16 15.31 15.46 16.01 16.16 16.31 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 14.33 14.47 15.03 15.17 15.33 15.47 16.03 16.17 16.33 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 14.41 14.55 15.11 15.25 15.41 15.55 16.11 16.25 16.41 A Hoevelaken
Hoevelaken V 14.41 14.55 15.11 15.25 15.41 15.55 16.11 16.25 16.41 V Hoevelaken
Amersfoort A 14.47 15.01 15.17 15.31 15.47 16.01 16.17 16.31 16.47 A Amersfoort
2 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 9 juli t/m zaterdag 20 augustus 2017
2 2
Ede-Wageningen V 16.23 16.53 17.23 17.53 18.23 18.53 19.23 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 16.27 16.57 17.27 17.57 18.27 18.57 19.27 A Ede Centrum
Ede Centrum V 16.27 16.57 17.27 17.57 18.27 18.57 19.27 V Ede Centrum
Lunteren A 16.33 17.03 17.33 18.03 18.33 19.03 19.33 A Lunteren
Lunteren V 16.34 17.04 17.34 18.04 18.34 19.04 19.34 V Lunteren
Barneveld Zuid A 16.39 17.09 17.39 18.09 18.39 19.09 19.39 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 16.39 16.52 17.09 17.22 17.39 18.09 18.39 19.09 19.39 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 16.42 16.55 17.12 17.25 17.42 18.12 18.42 19.12 19.42 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 16.43 16.58 17.13 17.28 17.43 18.13 18.43 19.13 19.43 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 16.46 17.01 17.16 17.31 17.46 18.16 18.46 19.16 19.46 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 16.47 17.03 17.17 17.33 17.47 18.17 18.47 19.17 19.47 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 16.55 17.11 17.25 17.41 17.55 18.25 18.55 19.25 19.55 A Hoevelaken
Hoevelaken V 16.55 17.11 17.25 17.41 17.55 18.25 18.55 19.25 19.55 V Hoevelaken
Amersfoort A 17.01 17.17 17.31 17.47 18.01 18.31 19.01 19.31 20.01 A Amersfoort
Ede-Wageningen V 19.53 20.23 20.53 21.23 21.53 22.23 22.53 23.23 23.53 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 19.57 20.27 20.57 21.27 21.57 22.27 22.57 23.27 23.57 A Ede Centrum
Ede Centrum V 19.57 20.27 20.57 21.27 21.57 22.27 22.57 23.27 23.57 V Ede Centrum
Lunteren A 20.03 20.33 21.03 21.33 22.03 22.33 23.03 23.33 0.03 A Lunteren
Lunteren V 20.04 20.34 21.04 21.34 22.04 22.34 23.04 23.34 0.04 V Lunteren
Barneveld Zuid A 20.09 20.39 21.09 21.39 22.09 22.39 23.09 23.39 0.09 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 20.09 20.39 21.09 21.39 22.09 22.39 23.09 23.39 0.09 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 20.12 20.42 21.12 21.42 22.12 22.42 23.12 23.42 0.12 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 20.13 20.43 21.13 21.43 22.13 22.43 23.13 23.43 0.13 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 20.16 20.46 21.16 21.46 22.16 22.46 23.16 23.46 0.16 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 20.17 20.47 21.17 21.47 22.17 22.47 23.17 23.47 0.17 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 20.25 20.55 21.25 21.55 22.25 22.55 23.25 23.55 0.25 A Hoevelaken
Hoevelaken V 20.25 20.55 21.25 21.55 22.25 22.55 23.25 23.55 0.25 V Hoevelaken
Amersfoort A 20.31 21.01 21.31 22.01 22.31 23.01 23.31 0.01 0.31 A Amersfoort
Ede-Wageningen V 0.23 0.53 1.23 1.53 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 0.27 0.57 1.27 1.57 A Ede Centrum
Ede Centrum V 0.27 0.57 1.27 1.57 V Ede Centrum
Lunteren A 0.33 1.03 1.33 2.03 A Lunteren
Lunteren V 0.34 1.04 1.34 2.04 V Lunteren
Barneveld Zuid A 0.39 1.09 1.39 2.09 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 0.39 1.09 1.39 2.09 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 0.42 1.12 1.42 2.12 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 0.43 1.13 1.43 2.13 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 0.46 1.16 1.46 2.16 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 0.47 1.17 1.47 2.17 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 0.55 1.25 1.55 2.25 A Hoevelaken
Hoevelaken V 0.55 1.25 1.55 2.25 V Hoevelaken
Amersfoort A 1.01 1.31 2.01 2.31 A Amersfoort