Dienstregeling trein Valleilijn, maandag t/m vrijdag

Van Amersfoort naar Ede-Wageningen (ma t/m vrij)

Amersfoort V 5.11 5.26 5.41 5.56 6.09 6.26 6.39 6.56 7.09 V Amersfoort
Hoevelaken A 5.16 5.32 5.46 6.02 6.15 6.32 6.45 7.02 7.15 A Hoevelaken
Hoevelaken V 5.16 5.32 5.46 6.02 6.15 6.32 6.45 7.02 7.15 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 5.23 5.39 5.53 6.09 6.22 6.39 6.52 7.09 7.22 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 5.23 5.39 5.53 6.09 6.22 6.39 6.52 7.09 7.22 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 5.26 5.42 5.56 6.12 6.25 6.42 6.55 7.12 7.25 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 5.26 5.43 5.56 6.13 6.26 6.43 6.56 7.13 7.26 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 5.28 5.45 5.58 6.15 6.28 6.45 6.58 7.15 7.28 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 5.28 5.58 6.28 6.58 7.28 V Barneveld Zuid
Lunteren A 5.34 6.04 6.34 7.04 7.34 A Lunteren
Lunteren V 5.35 6.05 6.35 7.05 7.35 V Lunteren
Ede Centrum A 5.42 6.12 6.42 7.12 7.42 A Ede Centrum
Ede Centrum V 5.42 6.12 6.42 7.12 7.42 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 5.46 6.16 6.46 7.16 7.46 A Ede-Wageningen
1 1
Amersfoort V 7.26 7.39 7.56 8.09 8.26 8.39 8.56 9.09 9.26 V Amersfoort
Hoevelaken A 7.32 7.45 8.02 8.15 8.32 8.45 9.02 9.15 9.32 A Hoevelaken
Hoevelaken V 7.32 7.45 8.02 8.15 8.32 8.45 9.02 9.15 9.32 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 7.39 7.52 8.09 8.22 8.39 8.52 9.09 9.22 9.39 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 7.39 7.52 8.09 8.22 8.39 8.52 9.09 9.22 9.39 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 7.42 7.55 8.12 8.25 8.42 8.55 9.12 9.25 9.42 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 7.43 7.56 8.13 8.26 8.43 8.56 9.13 9.26 9.43 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 7.45 7.58 8.15 8.28 8.45 8.58 9.15 9.28 9.45 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 7.58 8.28 8.58 9.28 V Barneveld Zuid
Lunteren A 8.04 8.34 9.04 9.34 A Lunteren
Lunteren V 8.05 8.35 9.05 9.35 V Lunteren
Ede Centrum A 8.12 8.42 9.12 9.42 A Ede Centrum
Ede Centrum V 8.12 8.42 9.12 9.42 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 8.16 8.46 9.16 9.46 A Ede-Wageningen
1 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 15 juli t/m zaterdag 25 augustus 2018
1 1 1 1
Amersfoort V 9.39 9.56 10.09 10.26 10.39 10.56 11.09 11.26 11.39 V Amersfoort
Hoevelaken A 9.45 10.02 10.15 10.32 10.45 11.02 11.15 11.32 11.45 A Hoevelaken
Hoevelaken V 9.45 10.02 10.15 10.32 10.45 11.02 11.15 11.32 11.45 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 9.52 10.09 10.22 10.39 10.52 11.09 11.22 11.39 11.52 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 9.52 10.09 10.22 10.39 10.52 11.09 11.22 11.39 11.52 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 9.55 10.12 10.25 10.42 10.55 11.12 11.25 11.42 11.55 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 9.56 10.13 10.26 10.43 10.56 11.13 11.26 11.43 11.56 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 9.58 10.15 10.28 10.45 10.58 11.15 11.28 11.45 11.58 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 9.58 10.28 10.58 11.28 11.58 V Barneveld Zuid
Lunteren A 10.04 10.34 11.04 11.34 12.04 A Lunteren
Lunteren V 10.05 10.35 11.05 11.35 12.05 V Lunteren
Ede Centrum A 10.12 10.42 11.12 11.42 12.12 A Ede Centrum
Ede Centrum V 10.12 10.42 11.12 11.42 12.12 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 10.16 10.46 11.16 11.46 12.16 A Ede-Wageningen
1 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 15 juli t/m zaterdag 25 augustus 2018
1 1 1 1 1
Amersfoort V 11.56 12.09 12.26 12.39 12.56 13.09 13.26 13.39 13.56 V Amersfoort
Hoevelaken A 12.02 12.15 12.32 12.45 13.02 13.15 13.32 13.45 14.02 A Hoevelaken
Hoevelaken V 12.02 12.15 12.32 12.45 13.02 13.15 13.32 13.45 14.02 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 12.09 12.22 12.39 12.52 13.09 13.22 13.39 13.52 14.09 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 12.09 12.22 12.39 12.52 13.09 13.22 13.39 13.52 14.09 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 12.12 12.25 12.42 12.55 13.12 13.25 13.42 13.55 14.12 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 12.13 12.26 12.43 12.56 13.13 13.26 13.43 13.56 14.13 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 12.15 12.28 12.45 12.58 13.15 13.28 13.45 13.58 14.15 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 12.28 12.58 13.28 13.58 V Barneveld Zuid
Lunteren A 12.34 13.04 13.34 14.04 A Lunteren
Lunteren V 12.35 13.05 13.35 14.05 V Lunteren
Ede Centrum A 12.42 13.12 13.42 14.12 A Ede Centrum
Ede Centrum V 12.42 13.12 13.42 14.12 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 12.46 13.16 13.46 14.16 A Ede-Wageningen
1 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 15 juli t/m zaterdag 25 augustus 2018
1 1 1 1
Amersfoort V 14.09 14.26 14.39 14.56 15.09 15.26 15.39 15.56 16.09 V Amersfoort
Hoevelaken A 14.15 14.32 14.45 15.02 15.15 15.32 15.45 16.02 16.15 A Hoevelaken
Hoevelaken V 14.15 14.32 14.45 15.02 15.15 15.32 15.45 16.02 16.15 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 14.22 14.39 14.52 15.09 15.22 15.39 15.52 16.09 16.22 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 14.22 14.39 14.52 15.09 15.22 15.39 15.52 16.09 16.22 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 14.25 14.42 14.55 15.12 15.25 15.42 15.55 16.12 16.25 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 14.26 14.43 14.56 15.13 15.26 15.43 15.56 16.13 16.26 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 14.28 14.45 14.58 15.15 15.28 15.45 15.58 16.15 16.28 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 14.28 14.58 15.28 15.58 16.28 V Barneveld Zuid
Lunteren A 14.34 15.04 15.34 16.04 16.34 A Lunteren
Lunteren V 14.35 15.05 15.35 16.05 16.35 V Lunteren
Ede Centrum A 14.42 15.12 15.42 16.12 16.42 A Ede Centrum
Ede Centrum V 14.42 15.12 15.42 16.12 16.42 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 14.46 15.16 15.46 16.16 16.46 A Ede-Wageningen
1 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 15 juli t/m zaterdag 25 augustus 2018
1 1 1 1 1
Amersfoort V 16.26 16.39 16.56 17.09 17.26 17.39 17.56 18.09 18.26 V Amersfoort
Hoevelaken A 16.32 16.45 17.02 17.15 17.32 17.45 18.02 18.15 18.32 A Hoevelaken
Hoevelaken V 16.32 16.45 17.02 17.15 17.32 17.45 18.02 18.15 18.32 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 16.39 16.52 17.09 17.22 17.39 17.52 18.09 18.22 18.39 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 16.39 16.52 17.09 17.22 17.39 17.52 18.09 18.22 18.39 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 16.42 16.55 17.12 17.25 17.42 17.55 18.12 18.25 18.42 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 16.43 16.56 17.13 17.26 17.43 17.56 18.13 18.26 18.43 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 16.45 16.58 17.15 17.28 17.45 17.58 18.15 18.28 18.45 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 16.58 17.28 17.58 18.28 V Barneveld Zuid
Lunteren A 17.04 17.34 18.04 18.34 A Lunteren
Lunteren V 17.05 17.35 18.05 18.35 V Lunteren
Ede Centrum A 17.12 17.42 18.12 18.42 A Ede Centrum
Ede Centrum V 17.12 17.42 18.12 18.42 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 17.16 17.46 18.16 18.46 A Ede-Wageningen
1 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 15 juli t/m zaterdag 25 augustus 2018
1 1 1
Amersfoort V 18.39 18.56 19.09 19.26 19.39 19.56 20.09 20.39 21.09 V Amersfoort
Hoevelaken A 18.45 19.02 19.15 19.32 19.45 20.02 20.15 20.45 21.15 A Hoevelaken
Hoevelaken V 18.45 19.02 19.15 19.32 19.45 20.02 20.15 20.45 21.15 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 18.52 19.09 19.22 19.39 19.52 20.09 20.22 20.52 21.22 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 18.52 19.09 19.22 19.39 19.52 20.09 20.22 20.52 21.22 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 18.55 19.12 19.25 19.42 19.55 20.12 20.25 20.55 21.25 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 18.56 19.13 19.26 19.43 19.56 20.13 20.26 20.56 21.26 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 18.58 19.15 19.28 19.45 19.58 20.15 20.28 20.58 21.28 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 18.58 19.28 19.58 20.28 20.58 21.28 V Barneveld Zuid
Lunteren A 19.04 19.34 20.04 20.34 21.04 21.34 A Lunteren
Lunteren V 19.05 19.35 20.05 20.35 21.05 21.35 V Lunteren
Ede Centrum A 19.12 19.42 20.12 20.42 21.12 21.42 A Ede Centrum
Ede Centrum V 19.12 19.42 20.12 20.42 21.12 21.42 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 19.16 19.46 20.16 20.46 21.16 21.46 A Ede-Wageningen
1 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 15 juli t/m zaterdag 25 augustus 2018
2 3
Amersfoort V 21.39 22.09 22.39 23.09 23.39 0.09 0.09 V Amersfoort
Hoevelaken A 21.45 22.15 22.45 23.15 23.45 0.15 0.15 A Hoevelaken
Hoevelaken V 21.45 22.15 22.45 23.15 23.45 0.15 0.15 V Hoevelaken
Barneveld Noord A 21.52 22.22 22.52 23.22 23.52 0.22 0.22 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 21.52 22.22 22.52 23.22 23.52 0.22 0.22 V Barneveld Noord
Barneveld Centrum A 21.55 22.25 22.55 23.25 23.55 0.25 0.25 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 21.56 22.26 22.56 23.26 23.56 0.26 0.26 V Barneveld Centrum
Barneveld Zuid A 21.58 22.28 22.58 23.28 23.58 0.28 0.28 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 21.58 22.28 22.58 23.28 23.58 0.28 V Barneveld Zuid
Lunteren A 22.04 22.34 23.04 23.34 0.04 0.34 A Lunteren
Lunteren V 22.05 22.35 23.05 23.35 0.05 0.35 V Lunteren
Ede Centrum A 22.12 22.42 23.12 23.42 0.12 0.42 A Ede Centrum
Ede Centrum V 22.12 22.42 23.12 23.42 0.12 0.42 V Ede Centrum
Ede-Wageningen A 22.16 22.46 23.16 23.46 0.16 0.46 A Ede-Wageningen
2 Rijdt alleen op woensdag, donderdag en vrijdag
3 Rijdt alleen op maandag en dinsdag

Van Ede-Wageningen naar Amersfoort (ma t/m vrij)

Ede-Wageningen V 5.53 6.23 6.53 7.23 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 5.57 6.27 6.57 7.27 A Ede Centrum
Ede Centrum V 5.57 6.27 6.57 7.27 V Ede Centrum
Lunteren A 6.03 6.33 7.03 7.33 A Lunteren
Lunteren V 6.04 6.34 7.04 7.34 V Lunteren
Barneveld Zuid A 6.09 6.39 7.09 7.39 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 5.52 6.09 6.22 6.39 6.52 7.09 7.22 7.39 7.52 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 5.55 6.12 6.25 6.42 6.55 7.12 7.25 7.42 7.55 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 5.58 6.13 6.28 6.43 6.58 7.13 7.28 7.43 7.58 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 6.01 6.16 6.31 6.46 7.01 7.16 7.31 7.46 8.01 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 6.03 6.17 6.33 6.47 7.03 7.17 7.33 7.47 8.03 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 6.11 6.25 6.41 6.55 7.11 7.25 7.41 7.55 8.11 A Hoevelaken
Hoevelaken V 6.11 6.25 6.41 6.55 7.11 7.25 7.41 7.55 8.11 V Hoevelaken
Amersfoort A 6.17 6.31 6.47 7.01 7.17 7.31 7.47 8.01 8.17 A Amersfoort
4 4
Ede-Wageningen V 7.53 8.23 8.53 9.23 9.53 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 7.57 8.27 8.57 9.27 9.57 A Ede Centrum
Ede Centrum V 7.57 8.27 8.57 9.27 9.57 V Ede Centrum
Lunteren A 8.03 8.33 9.03 9.33 10.03 A Lunteren
Lunteren V 8.04 8.34 9.04 9.34 10.04 V Lunteren
Barneveld Zuid A 8.09 8.39 9.09 9.39 10.09 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 8.09 8.22 8.39 8.52 9.09 9.22 9.39 9.52 10.09 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 8.12 8.25 8.42 8.55 9.12 9.25 9.42 9.55 10.12 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 8.13 8.28 8.43 8.58 9.13 9.28 9.43 9.58 10.13 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 8.16 8.31 8.46 9.01 9.16 9.31 9.46 10.01 10.16 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 8.17 8.33 8.47 9.03 9.17 9.33 9.47 10.03 10.17 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 8.25 8.41 8.55 9.11 9.25 9.41 9.55 10.11 10.25 A Hoevelaken
Hoevelaken V 8.25 8.41 8.55 9.11 9.25 9.41 9.55 10.11 10.25 V Hoevelaken
Amersfoort A 8.31 8.47 9.01 9.17 9.31 9.47 10.01 10.17 10.31 A Amersfoort
4 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 15 juli t/m zaterdag 25 augustus 2018
4 4 4 4 4
Ede-Wageningen V 10.23 10.53 11.23 11.53 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 10.27 10.57 11.27 11.57 A Ede Centrum
Ede Centrum V 10.27 10.57 11.27 11.57 V Ede Centrum
Lunteren A 10.33 11.03 11.33 12.03 A Lunteren
Lunteren V 10.34 11.04 11.34 12.04 V Lunteren
Barneveld Zuid A 10.39 11.09 11.39 12.09 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 10.22 10.39 10.52 11.09 11.22 11.39 11.52 12.09 12.22 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 10.25 10.42 10.55 11.12 11.25 11.42 11.55 12.12 12.25 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 10.28 10.43 10.58 11.13 11.28 11.43 11.58 12.13 12.28 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 10.31 10.46 11.01 11.16 11.31 11.46 12.01 12.16 12.31 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 10.33 10.47 11.03 11.17 11.33 11.47 12.03 12.17 12.33 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 10.41 10.55 11.11 11.25 11.41 11.55 12.11 12.25 12.41 A Hoevelaken
Hoevelaken V 10.41 10.55 11.11 11.25 11.41 11.55 12.11 12.25 12.41 V Hoevelaken
Amersfoort A 10.47 11.01 11.17 11.31 11.47 12.01 12.17 12.31 12.47 A Amersfoort
4 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 15 juli t/m zaterdag 25 augustus 2018
4 4 4 4
Ede-Wageningen V 12.23 12.53 13.23 13.53 14.23 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 12.27 12.57 13.27 13.57 14.27 A Ede Centrum
Ede Centrum V 12.27 12.57 13.27 13.57 14.27 V Ede Centrum
Lunteren A 12.33 13.03 13.33 14.03 14.33 A Lunteren
Lunteren V 12.34 13.04 13.34 14.04 14.34 V Lunteren
Barneveld Zuid A 12.39 13.09 13.39 14.09 14.39 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 12.39 12.52 13.09 13.22 13.39 13.52 14.09 14.22 14.39 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 12.42 12.55 13.12 13.25 13.42 13.55 14.12 14.25 14.42 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 12.43 12.58 13.13 13.28 13.43 13.58 14.13 14.28 14.43 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 12.46 13.01 13.16 13.31 13.46 14.01 14.16 14.31 14.46 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 12.47 13.03 13.17 13.33 13.47 14.03 14.17 14.33 14.47 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 12.55 13.11 13.25 13.41 13.55 14.11 14.25 14.41 14.55 A Hoevelaken
Hoevelaken V 12.55 13.11 13.25 13.41 13.55 14.11 14.25 14.41 14.55 V Hoevelaken
Amersfoort A 13.01 13.17 13.31 13.47 14.01 14.17 14.31 14.47 15.01 A Amersfoort
4 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 15 juli t/m zaterdag 25 augustus 2018
4 4 4 4 4
Ede-Wageningen V 14.53 15.23 15.53 16.23 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 14.57 15.27 15.57 16.27 A Ede Centrum
Ede Centrum V 14.57 15.27 15.57 16.27 V Ede Centrum
Lunteren A 15.03 15.33 16.03 16.33 A Lunteren
Lunteren V 15.04 15.34 16.04 16.34 V Lunteren
Barneveld Zuid A 15.09 15.39 16.09 16.39 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 14.52 15.09 15.22 15.39 15.52 16.09 16.22 16.39 16.52 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 14.55 15.12 15.25 15.42 15.55 16.12 16.25 16.42 16.55 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 14.58 15.13 15.28 15.43 15.58 16.13 16.28 16.43 16.58 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 15.01 15.16 15.31 15.46 16.01 16.16 16.31 16.46 17.01 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 15.03 15.17 15.33 15.47 16.03 16.17 16.33 16.47 17.03 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 15.11 15.25 15.41 15.55 16.11 16.25 16.41 16.55 17.11 A Hoevelaken
Hoevelaken V 15.11 15.25 15.41 15.55 16.11 16.25 16.41 16.55 17.11 V Hoevelaken
Amersfoort A 15.17 15.31 15.47 16.01 16.17 16.31 16.47 17.01 17.17 A Amersfoort
4 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 15 juli t/m zaterdag 25 augustus 2018
4 4 4 4
Ede-Wageningen V 16.53 17.23 17.53 18.23 18.53 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 16.57 17.27 17.57 18.27 18.57 A Ede Centrum
Ede Centrum V 16.57 17.27 17.57 18.27 18.57 V Ede Centrum
Lunteren A 17.03 17.33 18.03 18.33 19.03 A Lunteren
Lunteren V 17.04 17.34 18.04 18.34 19.04 V Lunteren
Barneveld Zuid A 17.09 17.39 18.09 18.39 19.09 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 17.09 17.22 17.39 17.52 18.09 18.22 18.39 18.52 19.09 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 17.12 17.25 17.42 17.55 18.12 18.25 18.42 18.55 19.12 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 17.13 17.28 17.43 17.58 18.13 18.28 18.43 18.58 19.13 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 17.16 17.31 17.46 18.01 18.16 18.31 18.46 19.01 19.16 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 17.17 17.33 17.47 18.03 18.17 18.33 18.47 19.03 19.17 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 17.25 17.41 17.55 18.11 18.25 18.41 18.55 19.11 19.25 A Hoevelaken
Hoevelaken V 17.25 17.41 17.55 18.11 18.25 18.41 18.55 19.11 19.25 V Hoevelaken
Amersfoort A 17.31 17.47 18.01 18.17 18.31 18.47 19.01 19.17 19.31 A Amersfoort
4 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 15 juli t/m zaterdag 25 augustus 2018
4 4 4
Ede-Wageningen V 19.23 19.53 20.23 20.53 21.23 21.53 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 19.27 19.57 20.27 20.57 21.27 21.57 A Ede Centrum
Ede Centrum V 19.27 19.57 20.27 20.57 21.27 21.57 V Ede Centrum
Lunteren A 19.33 20.03 20.33 21.03 21.33 22.03 A Lunteren
Lunteren V 19.34 20.04 20.34 21.04 21.34 22.04 V Lunteren
Barneveld Zuid A 19.39 20.09 20.39 21.09 21.39 22.09 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 19.22 19.39 19.52 20.09 20.22 20.39 21.09 21.39 22.09 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 19.25 19.42 19.55 20.12 20.25 20.42 21.12 21.42 22.12 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 19.28 19.43 19.58 20.13 20.28 20.43 21.13 21.43 22.13 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 19.31 19.46 20.01 20.16 20.31 20.46 21.16 21.46 22.16 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 19.33 19.47 20.03 20.17 20.33 20.47 21.17 21.47 22.17 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 19.41 19.55 20.11 20.25 20.41 20.55 21.25 21.55 22.25 A Hoevelaken
Hoevelaken V 19.41 19.55 20.11 20.25 20.41 20.55 21.25 21.55 22.25 V Hoevelaken
Amersfoort A 19.47 20.01 20.17 20.31 20.47 21.01 21.31 22.01 22.31 A Amersfoort
4 Rijdt NIET tijdens de zomervakantie zondag 15 juli t/m zaterdag 25 augustus 2018
5
Ede-Wageningen V 22.23 22.53 23.23 23.53 0.23 0.53 V Ede-Wageningen
Ede Centrum A 22.27 22.57 23.27 23.57 0.27 0.57 A Ede Centrum
Ede Centrum V 22.27 22.57 23.27 23.57 0.27 0.57 V Ede Centrum
Lunteren A 22.33 23.03 23.33 0.03 0.33 1.03 A Lunteren
Lunteren V 22.34 23.04 23.34 0.04 0.34 1.04 V Lunteren
Barneveld Zuid A 22.39 23.09 23.39 0.09 0.39 1.09 A Barneveld Zuid
Barneveld Zuid V 22.39 23.09 23.39 0.09 0.39 1.09 V Barneveld Zuid
Barneveld Centrum A 22.42 23.12 23.42 0.12 0.42 1.12 A Barneveld Centrum
Barneveld Centrum V 22.43 23.13 23.43 0.13 0.43 1.13 V Barneveld Centrum
Barneveld Noord A 22.46 23.16 23.46 0.16 0.46 1.16 A Barneveld Noord
Barneveld Noord V 22.47 23.17 23.47 0.17 0.47 1.17 V Barneveld Noord
Hoevelaken A 22.55 23.25 23.55 0.25 0.55 1.25 A Hoevelaken
Hoevelaken V 22.55 23.25 23.55 0.25 0.55 1.25 V Hoevelaken
Amersfoort A 23.01 23.31 0.01 0.31 1.01 1.31 A Amersfoort
5 Rijdt alleen op woensdag, donderdag en vrijdag