Nacht van 7 op 8 maart: bus in plaats van trein

In de nacht van dinsdag 7 op woensdag 8 maart vinden er werkzaamheden plaats op de Valleilijn. Daardoor rijden de volgende treinen niet:

  • Amersfoort vertrek 0.09 uur naar Barneveld Zuid
  • Ede-Wageningen vertrek 23.53 uur en 0.23 uur naar Amersfoort.

Connexxion zet voor deze treinen een bus in, reizigers dienen rekening te houden met een langere reistijd.

Dienstregeling treinvervangende bussen

 

Amersfoort 0.14
Hoevelaken 0.31
Barneveld Noord 0.47
Barneveld Centrum 0.53
Barneveld Zuid 0.58

 

Ede–Wageningen 23.58 0.28
Ede – Centrum 0.02 0.32
Lunteren 0.12 0.42
Barneveld Zuid 0.23 0.53
Barneveld Centrum 0.28 0.58
Barneveld Noord 0.34 1.04
Hoevelaken 0.50 1.20
Amersfoort 1.07 1.37